Kategoriler

HAKKIMIZDA

Bursa Dezenfeksiyon İlaçlama ve Bursa Nilüfer İlaçlama Kuruluşudur

Dezenfeksiyon İlaçlama
Bursa Dezenfeksiyon İlaçlama olarak Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkında profesyonel hizmet vermekteyiz.
dezenfeksiyonilaclama.com
bursaniluferilaclama.com

Bursa Dezenfeksiyon İlaçlama olarak Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda, halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik gereği, sertifikalı sorumlu müdür sorumluluğunda hizmet vermekteyiz.

Toplam Kalite Yönetimi’ ilkelerini hedef almıştır. Bu nedenle, kadromuzda yer alan personelimizin, oluşabilecek tüm sonuçlarda çözüm sağlayabilecek kalifikasyona sahip olması, bizler için en önemli amaç olmaktadır. Hizmet verdiğimiz işletmelerde, 7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla, her türlü sorun, acil çağrı ve ihtiyaçlara, en kısa sürede çözüm bulmak amacındayız.

EV VE İŞYERİ İLAÇLAMA
Bursa genelinde tüm ilçelere uzman ekipleri profesyonel ekipmanları ile 7 gün 24 saat hızlı ekonomik garantili işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir.
Çalışma ortamları insan yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği alanları kapsamaktadır. Dolayısıyla geniş bir zaman dilimini iş yerlerinde harcıyor olmak, bu alanların sağlık açısından hijyenik olması gerektiğini göstermektedir. Ancak çalışma alanlarında genel temizlik her ne kadar yapılıyor olsa da kemirgen ve sürüngen haşerelerin var oluşu ortama bakteri yaymalarına ve sağlığı ciddi boyutta tehlikeye atmalarına yol açmaktadır.

Bundan ötürü her Şirket Ofis İşyeri İlaçlama hizmeti almak ve iş sahasını her çeşit haşereye karşı korunaklı hale getirmesi gereklidir.

HAŞERELERE SON
Haşerelere Bizimle Son Verin…
Haşerelere son veren birçok uygulama sayesinde siz de evinizin ve diğer bölgelerinizin mükemmel bir temizliğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Böcek ilaçlamak için kullanılan birçok yöntem var. Jel, katı ve sıvı ilaçlamalar gibi kokulu gaz ilaçlamalarla da hizmet veriyoruz. Tüm ilaçlarımız bakanlıktan onaylı olan resmi ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

UZMAN KADRO EN İYİ KALİTE
Profesyonel Böcek İlaçlama Servisi
Tesisinizin pire ve böcek gibi zararlılardan korunması sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı oluşturmanız açısından önemlidir. Tesislerinizi istenmeyen zararlıların istila etmesini önlemek için Bursa Nilüfer İlaçlama size özel çözümler sunan Haşere İlaçlama Hizmetlerinden yararlanmanız kurumsal imajınızı güçlendirerek müşterilerinizin ve çalışanlarınızın rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlar.

Garantli Böcek İlaçlama Hizmeti
İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
Kalite Anlayışımız


Nilüfer ilaçlama, köklü bir şirket olan ve kaliteli, insan sağlığını koruyan kalite anlayışı ile her alanda garantili şekilde servis sunmaya devam etmektedir.

Başarılı ve etkili bir şekilde uygulama yaparak, zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

Neden Biz?

En İyi Servis

En İyi Kalite

Başarılı ve Etkili

Misyonumuz

Uzmanlık
Uzman kadromuz ile en iyi hizmet için çalışıyoruz.
Güven
Güven ve Güvende olmayı firmamız olarak ilke edindik.
Kalite
7/24 Destek vererek sizlere olan kalitemizi önemsiyoruz.